קונדטוריה בן עמי מזמינים אתכם להנות ממשלוחי עוגות ועוגיות וקינוחים
חייגו עכשיו 077-9967577
קונדטוריה בן עמי מזמינים אתכם להנות ממשלוחי עוגות ועוגיות וקינוחים
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9967577
אודות

אודות

קונדיטוריית בן עמי נוסדה על ידי הקונדיטור בן עמי ברתיני שביט בכפר ויתקין, בן עמי החל לאפות בביתו עוד מהיותו ילד ולמד בשקדנות את רזי המקצוע מסבתו זהבה, על שמה גם נקראית עוגת הגבינה המפורסמת "סבתא זהבה". לאחר שהתחתן ונולדה ביתו הבכורה, אפה בן עמי ליום הולדתה חמש עוגות שונות בעלות מראה וטעם בלתי נשכחים, האורחים הנדהמים ביקשו שיחל לאפות גם עבורם.
 
פעילותה המסחרית של בן עמי החלה בשנת 1990 כמו כן, עוצב הלוגו הידוע של טבעות בצק בתוך מיקסר. בן עמי למד קונטוריה בפאריס ולאורך השנים אסף לחיקו אינספור מתכונים מה שהוביל ליצירת הקטלוג שפירסם את הקונדיטוריה לאורך שנים רבות, נפתחו סניפים נוספים והרשת בשיאה מנתה שבעה סניפים ברחבי הארץ.
 
בשנת 2008 הפכה הקונדיטוריה קטנה לצרכי ההתפתחות המתוכננת ובשל כך העתיקה את מקומה אל אזור התעשיה באור עקיבא. הקונטוריה גדלה, צברה מוניטין, לקוחות רבים ומרוצים, קווי מוצרים חדשים ופנתה לעבר כיווני התפתחות נוספים. המותג בן עמי הפך לבעל שם ודבר בתחום הקונדטוריה והחלה למכור את מוצריה לחו"ל ובעיקר לקהילה היהודית בלונדון
 
המוטו של המותג בן עמי מאז ומתמיד הוא לספק את מיטב המוצרים ממיטב מוצרי הגלם ובעבודה עצמית מה שמאפשר לכל לקוח במהלך כל השנה להנות ממוצריה בהתאם לצרכיו וחשקיו


מזה שנים רוכשים אינספור בתי קפה את מוצריה של קונדיטוריית בן עמי ומתהדרים במותג מה שמושך אל עסקיהם קהל רב בנוסף, שמים דגש בתפריט שברשותם על כך שקינוחיהם ישאו את שם המותג "בן עמי".
 
בשנת 2014 נרכשה קונדיטוריית בן עמי על ידי "קבוצת נטלי פלוס", תשלובת מפעלים היוצרת את החוויה הכי רומנטית ומביאה אהבה אותה ייסד ישר בנימיני בקומה שלישית בבינימינה יחד עם אישתו הקונדיטורית.
 
כיום תשלובת מפעלים זו מכילה שלושה מפעלים וחמישה בתי קפה (חלקם בזכיינות של המותג בן עמי) בניצוחו של ישר בנימיני: "בן עמי", "נטלי פלוס" ו"גל קייקס" המספקים מענה מדהים למלונות, גני אירועים, קונדיטוריות איכותיות , בתי מאפה ומסעדות גורמה.
 
בתשלובת מחלקת פיתוח לעוגות חדשניות ובינהן קונדיטוריית 'בן עמי' שהיא הפרמיום של עוגות הבית המיוצרים מחומרי הגלם הטריים והפריכים ביותר בתחום.
 
בין מוצרינו אנו מספקים ונמשיך לספק מענה למאפים ברמה הגבוה ביותר ללא קמח, ללא גלוטן וללא סוכר.

אודות קונדיטוריית בן עמי